Proč byste měli přemýšlet o vytváření reflexního filmu na oknech

Reflexní film na vzorku oken

Únik z jasného slunce je někdy poměrně obtížný. Ultrafialové paprsky pronikající do místnosti okny mohou poškodit nejen nábytek, ale i osobu. Reflexní film na oknech je skutečnou spásou ze slunce. Navíc se používá v létě i v zimě, protože jeho vlastnosti se neomezují pouze na ochranu před slunečným sluncem. Je vynikající pro tepelnou a zvukovou izolaci, která umožňuje současné řešení několika problémů.

Charakteristika materiálu

Tento produkt se mezi spotřebiteli stává stále oblíbenějším, protože je to poměrně rozpočtové, ale účinné prostředky. Je vyroben z metalizovaného polyethylentereftalátu za použití rozprašování, který provádí funkci odrážející mikrovlnné záření. Za prvé, ochranná fólie na oknech je navržena tak, aby zabraňovala vytápění budov a prostor před slunečním světlem pronikajícím okny. Kromě toho se nedovoluje v nebezpečné ultrafialové paprsky, které drží asi 99% z nich. Ušetříte tak nábytek a další interiérové ​​předměty z vyblednutí a budete mít možnost udržovat normální teplotu v místnosti bez použití klimatizace.

Reflexní film na oknech

Největší výhodou je jednostranná viditelnost brýlí po lepení fólie na okna. To znamená, že stejně jako předtím uvidíte vše, co se děje na ulici, a kolemjdoucí budou vidět pouze zrcadlové plochy vašich oken. To platí zejména pro obyvatele prvních patra a majitele vitráží. Tím se budete cítit pohodlně a pohodlně ve svém domě, aniž byste se obávali, že se někdo bude obtěžovat podívat ve vašem domě.

Film na oknech ze slunce je několikrát levnější než tónování, což je jeho alternativa. Ale úspory tam nekončí. Skutečnost spočívá v tom, že má teplo odrážející vlastnosti, což zase umožní strávit méně elektřiny. V létě film odráží teplo, udržuje chlad v místnosti a v zimě - naopak, nedovolí to.

Vlastnosti materiálu

Často nadměrné sluneční světlo zasahuje do normální zábavy. Sledování televize, práce na počítači a odpočinek se stává nesnesitelným, když obrazovka bliká nebo oslepující světlo zasáhne vaše oči. Všechny tyto problémy jsou řešeny pomocí reflexního materiálu. Stojí za zmínku, že stupeň ztmavnutí krytu a jeho barvy si vyberete, abyste měli možnost vzít v úvahu všechny vlastnosti místnosti a překládat všechny své nápady do reality.

Reflexní fólie pro okna

Fólie je přilepena k oknu za účelem změny přenosu, absorpce a reflexních vlastností skla, takže nezapomeňte, že výsledkem je kvalita a vlastnosti. Zajímavé je, že také pomáhá chránit místnost: pokud je sklo poškozeno, nerozbije se na malé kousky, ale zůstane na lepivém povrchu. Proto vy a vaše rodina neriskujete žádné poranění nebo škody.

Reflexní film na příkladech Windows

Není žádným tajemstvím, že klimatizace často způsobují nachlazení u dětí a dospělých. Proto, pokud dům má dítě, film bude hodnou náhražkou za nebezpečné zařízení.

Technologie lepení

Kryt můžete nainstalovat sami, protože to nebudete potřebovat žádné speciální dovednosti. Hlavním úkolem je udělat vše úhledně a dodržovat následující doporučení:

 • Před zahájením procedury pečlivě umyjte a vyčistěte sklo ze všech druhů nečistot, na skle by nemělo být ani prach prachu, proto používejte čisticí prostředky nebo škrabku na okna.
 • Namočte očistěné okno mýdlovou vodou a jemně protřete film. K tomu použijte páskovou míru a odstraňte měření z okenního rámu. Chcete-li otevřít film, pomozte ostré noži nebo nůž na barvy.
 • povlak se aplikuje pouze na mokrém povrchu. Začněte v horních rozích a pomalu se pohybujte dopředu a vyhlaďte záhyby plastovou špachtlí.
 • Zrcadlový film na oknech by měl zcela odpovídat rysům uspořádání vašeho bytu, proto zvažte všechny nuance. Například pro byty, jejichž okna jsou na slunné straně, byste měli koupit nejhustší film.

Reflexní film na oknech důstojnosti

Shrnutí: klady a zápory

Překvapivě, abyste našli chybu s tímto materiálem, musíte si myslet tvrdě. Nakonec jsou všechny jeho negativní vlastnosti omezeny pouze na to, že v deštivém a zamračeném počasí bude v místnosti velmi malé světlo. Film nelze tlačit stranou nebo mírně otevřít, ale nedostatek světla lze snadno odstranit umělým osvětlením.

Reflexní fólie pro samolepky na okna

Ale výhody jsou mnohem větší. Patří sem:

 • nízké náklady;
 • Dostupnost v obchodech a supermarketech;
 • jednoduchost instalace a provozu;
 • vysoká kvalita;
 • dobré ochranné indikátory;
 • trvanlivost;
 • praktičnost.

Kromě výše uvedených plusů by se mělo říci o estetice: dekorativní fólie na oknech, vedle hlavních funkcí, dodá vášní interiér a každým dnem bude potěšena krásnou barvou nebo neobvyklým vzorem.

Reflexní film na okna v kanceláři

Loading...